dalībai Latvijas Datortīklu Skolas 44.sesijā 2019.gada 27.–28.septembrī.

 

Latvijas Datortīklu Skola (LDS) ir Latvijas IT forums, kas notiek kopš 1997.gada. Šī gada 27.-28.septembrī IT forums LDS norisināsies 44 reizi pēc kārtas!

LDS laikā dalībniekiem, Latvijas vadošajiem vai topošajiem IT profesionāļiem, ir iespējams uzzināt par pēdējiem pasaules tehnoloģiskajiem jaunumiem IT infrastruktūras un drošības jomā, satikt pasaules vadošo IT ražotāju pārstāvjus, sazināties ar kolēģiem no citu Latvijas uzņēmumu IT departamentiem, apskatīt izstādītos risinājumus (demo), saņemt bezmaksas konsultāciju, piedalīties apmācībās.

Dalību katrā sesijā lielākoties sedz sesijas partneri (jeb atbalstītāji). Kā pasākuma atbalstītājiem, partneriem iekšējas kārtības un budžeta atskaites nolūkos ir nepieciešami pierādījumi par pasākuma norisi, tostarp tādi kā reportāžas bildes no pārstāvju prezentācijām un dalībnieku skaits un saraksts. Dalībnieku sarakstā ir norādīts: dalībnieka vārds, uzvārds; organizācija. Izņēmumu gadījumā, kuri ir aprakstīti privātuma politikā, arī reģistrācijā norādītais e-pasts. Šoreiz dalībniekiem ir iespēja segt pilnu dalības maksu nenorādot darba kontaktu datus, šinī gadījumā vārds, uzvārds un organizācijas nosaukums netiks izsūtīti pasākuma atbalstītajiem.

Visiem pasākuma dalībniekiem visu dalības paku ietvaros ir nodrošināta viesnīcas numura vai vietas numurā reģistrēšanas. Pastāv iespēja attiekties arī no datu pārsūtīšanas viesnīcai. Šinī gadījuma viesnīcas rezervācijas kā LDS dalībniekam netiks nodrošināta. Rezervāciju ir iespējams mēģināt veikt sazinoties ar pasākuma viesnīcu pa taisno vai rezervējot citu viesnīcu pēc pašu izvēles.

Viena no LDS atšķirības zīmēm ir pasākuma aplikācija, kurā ir publicēta pēdējā LDS programmas versija, ir iespēja personalizēt programmu, vērtēt lekcijas, sazināties ar pasākuma dalībniekiem, pasākuma organizatoriem, sekot aktualitātēm un piedalīties izlozēs. Lai nodrošinātu lietotnes pakalpojumu ērtā un šifrētā veidā, dalībnieku dati tiek laicīgi iesūtīti lietotnes izstrādātiem, lai visu dalībnieku konti tiek aktualizēti Jums pašiem autorizējoties pēc aicinājuma lejuplādēt saņemšanas. No šīs ērtas iespējas navīgēt pasākuma laikā var atteikties.

Fotografēšana LDS 44.sesijas laikā notiks reportāžas, atskaites veidošanas režīmā un dalībnieku portretu foto netiks uzņemti, saglabāti vai nodoti trešajām personām.

Dalības pakas:

Šobrīd spēkā agrās reģistrācijas cenas!

KLASISKĀ dalības paka EUR 205 EUR 165 + PVN 21% (abas konferenču dienas, apmācības, ēdināšana konferences laikā, transports, lietotne, izmitināšana divvietīgajā numurā).

PREMIUM dalības paka EUR 285 EUR 245 + PVN 21% (abas konferenču dienas, apmācības, ēdināšana konferences laikā,  transports, lietotne, izmitināšana vienvietīgajā numurā).

 

INKOGNITO (ja nevēlaties, lai dati par Jums - vārds, uzvārds, uzņēmuma nosaukums, tiek nosūtīti pasākuma atbalstītājiem, kā pasākuma norises pierādījums) dalības paka EUR 460 + PVN 21% (abas konferenču dienas, apmācības, ēdināšana konferences laikā,  transports, lietotne, izmitināšana vienvietīgajā numurā).

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.
Uzzināt vairāk Turpināt