Par LDS “Training camp” tēmām informēsim katru reģistrēto dalībnieku individuāli.
[ izvērst ] Informācija par dalību

STANDARTA DALĪBAS PAKA:
- dalība vairāk kā 20 akadēmiskajās un tehniskajās sesijās;
- dalība praktiskajās apmācībās nelielās grupās;
- iespēja saņemt privātu konsultāciju pie vadošā OptiCom speciālista;
- privātas konsultācijas un aktuālo darba jautājumu apspriešana ar ražotāju pārstāvjiem, tūlītēja atgriezeniskā saite, jautājumu eskalēšana;
- saziņa, sarunas un diskusijas ar Latvijas vadošajiem IT jomas speciālistiem;
- IT risinājumu demonstrāciju zonas apmeklējums;
- transfēri Rīga-Jūrmala (24.maijā), Jūrmala – Rīga (25.maijā);
- ēdināšana pasākuma laikā (pusdienas, vakariņas, brokastis, kafijas pauzes);
- izmitināšana divvietīgā numurā viesnīcā LIELUPE, HOTELS BY SEMARAH;
Agrās reģistrācijas cena: EUR 205 EUR 165 + PVN 21% (līdz 14.maijām).

PREMIUM DALĪBAS PAKA:
- dalība vairāk kā 20 akadēmiskajās un tehniskajās sesijās;
- dalība praktiskajās apmācībās nelielās grupās;
- iespēja saņemt privātu konsultāciju pie vadošā OptiCom speciālista;
- privātas konsultācijas un aktuālo darba jautājumu apspriešana ar ražotāju pārstāvjiem, tūlītēja atgriezeniskā saite, jautājumu ekselēšana;
- saziņa, sarunas un diskusijas ar Latvijas vadošajiem IT jomas speciālistiem;
- IT risinājumu demonstrāciju zonas apmeklējums;
- transfēri Rīga-Jūrmala (24.maijā), Jūrmala – Rīga (25.maijā);
- ēdināšana pasākuma laikā (pusdienas, vakariņas, brokastis, kafijas pauzes);
- izmitināšana vienvietīgā numurā viesnīcā LIELUPE, HOTELS BY SEMARAH;
Agrās reģistrācijas cena: EUR 285 EUR 245 + PVN 21% (līdz 14.maijām).

Dalības maksa jāapmaksā līdz rēķinā norādītajam datumam.
[ izvērst ] Latvijas Datortīklu Skolas dalībnieku piekrīšana datu apstrādei

LATVIJAS DATORTĪKLU SKOLAS PRIVĀTUMA POLITIKA

Datu pārziņa kontaktinformācija

Pārzinis – SIA “OptiCom”, vienotais reģ. Nr. 40003231409, Rūpniecības ielā 5, Rīgā, LV-1010.

Datu drošības speciālista kontakti

Pakalpojumu sniedzēja ieceltā Datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Rūpniecības ielā 5, Rīgā, LV-1010 ar atzīmi “Datu aizsardzības speciālists”.

Piekrītu savu personas datu izmantošanai sekojošiem nolūkiem:

1. FOTO UN VIDEO MATERIĀLI

  1.1. Datu apstrādes nolūki

  Latvijas Datortīklu Skolas pasākuma dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti ar mērķi nodrošināt foruma popularizēšanu un pasākuma norises pierādījumu.

  Latvijas Datortīklu Skolas organizatori patur tiesības izmantot foto un video materiālus no pasākuma publikācijās vai citos ar pasākumu saistītajos materiālos: pasākuma mājaslapā, bukletos, ielūgumā, informatīvajos materiālos, avīzēs, žurnālos, mājaslapā, televīzijā, reklāmas klipos.

  Lai nodrošinātu dalībnieku privātumu, personu vārdi, uzvārdi vai citi dati netiek identificēti publicētajos foto vai video materiālos.

  1.2. Datu apstrādes pamats

  Latvijas Datortīklu Skolas dalībnieku piekrišana.

  1.3. Datu saņēmēji

  Pasākuma norises pierādījuma foto un video materiāli bez identificējamām privātpersonām (t.i. partneru stendu bildes, partneru reklāmas materiālu bildes, partneru prezentācijas materiālu bildes, partneru darbinieku bildes), var būt pārsūtīti Latvijas Datortīklu Skolas pasākuma partneriem partneru iekšējās kārtības nolūkos.

  1.4. Datu glabāšanas termiņš

  Dati tiks glabāti vienu gadu no pasākuma norises datuma.

2. VIESNĪCA

  2.1. Datu apstrādes nolūki

  Viesnīcai tiek sniegta minimālā informācija par Latvijas Datortīklu Skolas dalībniekiem, lai veiktu iepriekšējo viesnīcas numuru un pakalpojumu rezervāciju (rezervācijas datums, istabas veids, cilvēka vārds un uzvārds).

  Reģistrācijas apstiprinājums notiek personiski Latvijas Datortīklu Skolas dalībniekam aizpildot, parakstot un nododot viesnīcas pārstāvjiem viesnīcas reģistrācijas lapu pasākuma pirmajā dienā.

  2.2. Datu apstrādes pamats

  Latvijas Datortīklu Skolas dalībnieku piekrišana.

  2.3. Datu saņēmēja privātuma politikas noteikumi

  Datu saņēmējs ir viesnīca LIELUPE, HOTEL BY SEMARAH (SEMARAH HOTEL MANAGEMENT, SIA, reģ.Nr.40103576889). Datu apstrāde notiek saskaņā ar viesnīcas LIELUPE, HOTEL BY SEMARAH privātuma politikas noteikumiem.

3. PASĀKUMA LIETOTNE (APLIKĀCIJA)

  3.1. Datu apstrādes nolūki

  Latvijas Datortīklu Skolas pasākuma dalībnieku minimālā informācija (e-pasta adrese, vārds un uzvārds) tiek iesniegta pasākuma lietotnes (aplikācijas) izstrādātājam.

  Pasākuma lietotne (aplikācija) ir paredzēta ērtākai dalībai pasākumā: iespēja veidot personalizētu programmu, iespēja sazināties ar partneru pārstāvjiem, iespēja sekot līdzi pasākuma izmaiņām, iespēja saņemt informāciju par pasākuma norisi utt.

  Papildus informācija, ko Latvijas Datortīklu Skolas dalībnieki vēlas pievienot savos profilos ir katra dalībnieka brīva izvēle.

  3.2. Datu apstrādes pamats

  Latvijas Datortīklu Skolas dalībnieku piekrišana.

  3.3. Datu saņēmēja privātuma politikas noteikumi

  3.4. Datu glabāšanas termiņš

  Dati tiks dzēsti no lietotnes izstrādātāja resursiem piecu darba dienu laikā pēc pasākuma norises dienas. Dati tiks glabāti lietotnes izstrādātāja rezerves kopijās saskaņā ar lietotnes izstrādātāja privātuma politikas noteikumiem.

4. PASĀKUMA PARTNERI

  4.1. Datu apstrādes nolūki

  Pēc Latvijas Datortīklu Skolas 43.sesijas partnera pieprasījuma saņemšanas un pēc datu pārziņa uzskatiem, personas dati minimāli nepieciešamajā apjomā (uzņēmuma nosaukums, e-pasta adrese, vārds un uzvārds) par Latvijas Datortīklu Skolas pasākuma dalībnieku var tikt sniegti Latvijas Datortīklu skolas 43.sesijas partneriem kā pasākuma faktiskas norises pierādījums.

  4.2. Datu apstrādes pamats

  Latvijas Datortīklu Skolas dalībnieku piekrišana.

  4.3. Datu saņēmēji

  Personas dati minimāli nepieciešamajā apjomā tiek sniegti pamatojoties uz katra specifiskā partnera atbilstību personas datu apstrādes noteikumiem: Privacy Shield (Privātuma Vairogs) ietvaros, Eiropas savienības VDAR ietvaros vai arī pamatojoties uz attiecīgajām garantijām par datu drošību (ES standartklauzulas).

  HEWLETT PACKARD ENTERPRISES – Privātuma Vairogs, privātuma politika: https://www.hpe.com/us/en/legal/privacy.html

  International Business Machines (IBM) Corporation – Privātuma Vairogs, privātuma politika: https://www.ibm.com/privacy/us/en/

  Dan communication – VDAR.

  Also Latvia – VDAR, https://www.also.com/ec/cms5/lv_5210/5210/legal/datu-privatuma-zinojums/

  https://www.arrow.com/en/legal/privacy-policy

  Check Point Software Technologies – EK lēmums par adekvātu datu drošības līmeni trešajās valstīs.

  Fortinet https://www.fortinet.com/corporate/about-us/privacy.html

  Radware – EK lēmums par adekvātu datu drošības līmeni trešajās valstīs.

  4.4. Datu glabāšanas termiņš

  Dati tiek glabāti adekvāti nepieciešamajā termiņā.

5. DATU SUBJEKTU TIESĪBAS

5.1. Latvijas Datortīklu Skolas dalībniekam ir tiesības attiecībā pret savu datu apstrādi, kas tiek klasificēti kā personas dati saskaņā ar piemērojamiem normatīvajiem aktiem, tajā skaitā:

  5.1.1. Pieprasīt savu personas datu labošanu, ja tie ir neatbilstoši, nepilnīgi vai nepareizi.

  5.1.2. Prasīt savu personas datu dzēšanu, piemēram, ja personas dati tiek apstrādāti, pamatojoties uz piekrišanu un Latvijas Datortīklu Skolas dalībnieks ir atsaucis savu piekrišanu. Šīs tiesības nav spēkā, ja Personas dati, kuru dzēšana tiek pieprasīta, tiek apstrādāti, arī pamatojoties uz citu tiesisku pamatu, piemēram, līgumu vai no attiecīgiem normatīvajiem aktiem izrietošajiem pienākumiem, vai to saglabāšanu nosaka spēkā esošo normatīvo aktu prasības.

  5.1.3. Ierobežot savu personas datu apstrādi saskaņā ar piemērojamajiem normatīvajiem aktiem, piemēram, laikā, kad organizators izvērtē, vai Latvijas Datortīklu Skolas dalībniekam ir tiesības uz savu datu dzēšanu.

  5.1.4. Saņemt informāciju, vai organizators apstrādā Latvijas Datortīklu Skolas dalībnieka personas datus un, ja apstrādā, arī piekļūt tiem.

  5.1.5. Saņemt savus personas datus, ko Latvijas Datortīklu Skolas dalībnieks ir sniedzis organizatoram un kas tiek apstrādāti uz piekrišanas un līguma izpildes pamata rakstiskā formā, vai kādā no biežāk izmantotajiem elektroniskajiem formātiem un, ja iespējams, nodot šādus datus citam pakalpojumu sniedzējam (datu pārnesamība).

  5.1.6. Atsaukt savu piekrišanu savu personas datu apstrādei.

  5.1.7. Iesniegt sūdzības par personas datu izmantošanu Datu valsts inspekcijai (www.dvi.gov.lv), ja Latvijas Datortīklu Skolas dalībnieks uzskata, ka viņa personas datu apstrāde pārkāpj viņa tiesības un intereses saskaņā ar piemērojamajiem normatīvajiem aktiem.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.
Uzzināt vairāk Turpināt