Datu pārziņa kontaktinformācija

 

Pārzinis – SIA “OptiCom”, vienotais reģ. Nr. 40003231409, Rūpniecības ielā 5 – 2, Rīgā, LV-1010.

 

Datu drošības speciālista kontakti

 

Pakalpojumu sniedzēja ieceltā Datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Rūpniecības ielā 5 – 2, Rīgā, LV-1010 ar atzīmi “Datu aizsardzības speciālists”.

 

Piekrītu savu personas datu izmantošanai sekojošiem nolūkiem:


1. FOTO UN VIDEO MATERIĀLI

 

1.1. Datu apstrādes nolūki

 

Latvijas Datortīklu Skolas (turpmāk – LDS) pasākuma dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti ar mērķi nodrošināt pasākuma norises pierādījumus, t.sk. pasākuma atbalstītājiem.

 

Netiek uzņemtas vai izplatītas cilvēku portretu bildes.

 

LDS organizatori patur tiesības izmantot foto un video materiālus no pasākuma – stendu bildes, reģistrācijas galda bildes, runātāju bildes, zāles kopskata bildes, foajē kopskata bildes – publikācijās vai citos ar pasākumu saistītajos materiālos: pasākuma mājaslapā, bukletos, ielūgumā, informatīvajos materiālos, avīzēs, žurnālos, mājaslapā, televīzijā, reklāmas klipos.

 

Lai nodrošinātu dalībnieku privātumu, personu portretu bildes, vārdi, uzvārdi vai citi dati netiek identificēti publicētajos foto vai video materiālos.

 

1.2. Datu apstrādes pamats

 

LDS dalībnieku piekrišana.

 

1.3. Datu saņēmēji

 

Pasākuma norises pierādījuma foto un video materiāli bez identificējamām privātpersonām, var būt pārsūtīti LDS pasākuma partneriem partneru iekšējās kārtības nolūkos.

 

1.4. Datu glabāšanas termiņš

 

Dati tiks glabāti vienu gadu no pasākuma norises datuma.


 

2. PASĀKUMA PLATFORMA

 

2.1. Datu apstrādes nolūki

 

LDS pasākuma dalībnieku minimālā informācija (e-pasta adrese, vārds un uzvārds) tiek iesniegta pasākuma platformas izstrādātājam.

 

Pasākuma platforma ir paredzēta ērtākai dalībai pasākumā: iespēja aplūkot pēdējo pasākuma programmas versiju, veidot personalizētu programmu, sazināties ar partneru pārstāvjiem, sekot līdzi pasākuma izmaiņām, saņemt informāciju par pasākuma norisi utt.

 

Papildus informācija, ko LDS dalībnieki vēlas pievienot savos profilos ir katra dalībnieka brīva izvēle.

 

2.2. Datu apstrādes pamats

 

LDS dalībnieku piekrišana.

 

2.3. Datu saņēmēja privātuma politikas noteikumi

 

2.4. Datu glabāšanas termiņš

 

Dati tiks dzēsti no pasākuma platformas resursiem 30 (trīsdesmit) darba dienu laikā pēc pasākuma norises dienas. Dati tiks glabāti platformas rezerves kopijās saskaņā ar Pārziņa privātuma politikas noteikumiem.


 

3. PASĀKUMA PARTNERI

 

3.1. Datu apstrādes nolūki

 

Pēc LDS partneru jeb atbalstītāju pieprasījuma saņemšanas un pēc datu pārziņa uzskatiem, personas dati minimāli nepieciešamajā apjomā (uzņēmuma nosaukums, e-pasta adrese, vārds un uzvārds) par LDS pasākuma dalībnieku var tikt sniegti LDS partneriem kā pasākuma faktiskas norises pierādījums.

 

3.2. Datu apstrādes pamats

 

LDS dalībnieku piekrišana.

 

3.3. Datu saņēmēji

 

Personas dati minimāli nepieciešamajā apjomā tiek sniegti pamatojoties uz katra specifiskā partnera atbilstību personas datu apstrādes noteikumiem: Privacy Shield (Privātuma Vairogs) ietvaros, Eiropas savienības VDAR ietvaros vai arī pamatojoties uz attiecīgajām garantijām par datu drošību (ES standartklauzulas).

 

OptiCom – https://www.opticom.lv/files/privacy/privatuma_politika_lv.pdf

 

Hewlett Packard Enterprise – https://www.hpe.com/us/en/legal/privacy.html

 

Progress Software Corporation – https://www.progress.com/legal/privacy-policy

 

Trend Micro – https://www.trendmicro.com/en_gb/about/trust-center/privacy.html

 

Schneider Electric – https://www.se.com/lv/lv/about-us/legal/data-privacy.jsp

 

Zabbix – https://www.zabbix.com/privacy_policy

 

Also Latvia – https://www.also.com/ec/cms5/lv_5210/5210/legal/datu-privatuma-zinojums

 

Arrow Electronics – https://www.arrow.com/en/legal/privacy-policy

 

Check Point – https://www.checkpoint.com/privacy

 

Veeam – https://www.veeam.com/privacy-notice.html

 

Senhasegura – https://senhasegura.com/privacy-and-cookie-statement

 

NOD Baltic – https://nodbaltic.com/lv/privatuma-politika

 

Pure Storage – https://www.purestorage.com/privacy.html

 

Veritas – https://www.veritas.com/company/privacy

 

DELL – https://www.dell.com/learn/lv/en/lvcorp1/policies-privacy

 

3.4. Datu glabāšanas termiņš

 

Dati tiek glabāti adekvāti nepieciešamajā termiņā.


 

4. DATU SUBJEKTU TIESĪBAS

 

4.1. LDS dalībniekam ir tiesības attiecībā pret savu datu apstrādi, kas tiek klasificēti kā personas dati saskaņā ar piemērojamiem normatīvajiem aktiem, tajā skaitā:

 

4.1.1. Pieprasīt savu personas datu labošanu, ja tie ir neatbilstoši, nepilnīgi vai nepareizi.

 

4.1.2. Prasīt savu personas datu dzēšanu, piemēram, ja personas dati tiek apstrādāti, pamatojoties uz piekrišanu un LDS dalībnieks ir atsaucis savu piekrišanu. Šīs tiesības nav spēkā, ja Personas dati, kuru dzēšana tiek pieprasīta, tiek apstrādāti, arī pamatojoties uz citu tiesisku pamatu, piemēram, līgumu vai no attiecīgiem normatīvajiem aktiem izrietošajiem pienākumiem, vai to saglabāšanu nosaka spēkā esošo normatīvo aktu prasības.

 

4.1.3. Ierobežot savu personas datu apstrādi saskaņā ar piemērojamajiem normatīvajiem aktiem, piemēram, laikā, kad organizators izvērtē, vai LDS dalībniekam ir tiesības uz savu datu dzēšanu.

 

4.1.4. Saņemt informāciju, vai organizators apstrādā LDS dalībnieka personas datus un, ja apstrādā, arī piekļūt tiem.

 

4.1.5. Saņemt savus personas datus, ko LDS dalībnieks ir sniedzis organizatoram un kas tiek apstrādāti uz piekrišanas un līguma izpildes pamata rakstiskā formā, vai kādā no biežāk izmantotajiem elektroniskajiem formātiem un, ja iespējams, nodot šādus datus citam pakalpojumu sniedzējam (datu pārnesamība).

 

4.1.6. Atsaukt savu piekrišanu savu personas datu apstrādei.

 

4.1.7. Iesniegt sūdzības par personas datu izmantošanu Datu valsts inspekcijai (www.dvi.gov.lv), ja LDS dalībnieks uzskata, ka viņa personas datu apstrāde pārkāpj viņa tiesības un intereses saskaņā ar piemērojamajiem normatīvajiem aktiem.

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.