Latvijas Datortīklu Skola

IT konference

Ienākt
 • 350+

  Dalībnieki

 • 25+

  Lektori

 • 10+

  Valstis

 • 53. reizi

  Pēc kārtas

star icon

Nozīmīgākais IT notikums
kopš 1997. gada

LATVIJAS DATORTĪKLU SKOLA (LDS) ir informācijas tehnoloģiju forums, kas norisinās kopš 1997. gada. IT speciālisti no lielākajām Latvijas komercorganizācijām un valsts institūcijām, pasaules vadošo IT risinājumu pārstāvji un neatkarīgie IT eksperti, ik gadu pulcējas šajā IT profesionāļu pasākumā.

user icon
lds53 logo

53. konference

Nākama LDS 53. sesija norisināsies 2024. gada maijā. Tradicionāli konference pulcēs vadošo kiberdrošības risinājumu un tīkla infrastruktūras pasaules ražotāju. Organizators SIA OptiCom sola aizraujošu programmu ar noderīgam lekcijām un tehniskajām demonstrācijām. Konferences izstādes zonā dalībnieki varēs iepazīties ar jaunākām ierīcēm un personīgi tikties ar ražotāju pārstāvjiem.

icon globe

We share IT intelligence

Kibertelpas ikdienas realitāte diemžēl nav rožainās krāsās. Izmanto iespēju paplašināt savas profesionālās zināšanas un prasmes, lai būtu gatavs tehnoloģiju vides izaicinājumiem. Karstākās tēmas, zinoši lektori, atklātas sarunas un praktiski padomi no ekspertiem gaida jūs Latvijas nozīmīgākajā IT forumā unikālā profesionāļu kluba atmosfērā!

bulb icon

Atklātās sarunās un praktiskas nodarbības

LDS ietvaros notiek daudz interesantu pasākumu. Konferences dalībnieki var pārbaudīt savas prasmes praktiskās nodarbībās un piedalīties diskusijās ar vadošiem kiberdrošības profesionāļiem. Izmanto iespēju satikt nozares kolēģus, dzirdēt par veiksmīgām pieredzēm un saņemt praktiskus padomus no LDS kopienas.Tiekamies LDS#53
2024. gada maijā!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.