Latvijas Datortīklu Skola

IT konference

26. – 27. septembris, 2024

Ienākt
 • 300+

  Dalībnieki

 • 25+

  Lektori

 • 10+

  Valstis

 • 54. reizi

  Pēc kārtas

star icon

Nozīmīgākais IT notikums
kopš 1997. gada

LATVIJAS DATORTĪKLU SKOLA (LDS) ir informācijas tehnoloģiju forums, kas norisinās kopš 1997. gada. IT speciālisti no lielākajām Latvijas komercorganizācijām un valsts institūcijām, pasaules vadošo IT risinājumu pārstāvji un neatkarīgie IT eksperti, ik gadu pulcējas šajā IT profesionāļu pasākumā.

user icon
lds54 logo

54. konference

Nākamā LDS#54 konference norisināsies 2024. gada 26.-27. septembrī. Tradicionāli konference pulcēs vadošo kiberdrošības risinājumu un tīkla infrastruktūras ražotāju pārstāvjus. Organizators SIA OptiCom sola aizraujošu programmu ar noderīgām lekcijām un tehniskajām demonstrācijām. Konferences izstādes zonā dalībnieki varēs iepazīties ar jaunākām ierīcēm un personīgi tikties tieši ar ražotāju pārstāvjiem.

icon globe

We share IT intelligence

Kur citur, ja ne LDS kuluāros, jūs varat uzzināt par mūsdienu tehnoloģiju jaunumiem un rīkiem, iegūt praktiskus padomus, kā arī satikt nozares kolēģus. IT ražotāju pārstāvji, neatkarīgie eksperti un Latvijas vadošie IT speciālisti gaida Jūs produktīvai komunikācijai!

flag icon

Atklātās sarunas un praktiskās nodarbības

LDS ietvaros notiek daudz interesantu pasākumu. Konferences dalībnieki var pārbaudīt savas prasmes praktiskās nodarbībās un piedalīties atklātās sarunās ar vadošiem kiberdrošības profesionāļiem un neatkarīgiem ekspertiem.Tiekamies LDS#54
2024. gada 26. – 27. septembrī!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.