"Building Cyber Resilience with Dell Cyber Vault" (ENG)
30. MAIJS
12:45
Dell nodrošina pārbaudītu un modernu datu aizsardzību, izmantojot risinājumu, programmatūras un ierīču portfeli, kas spēj apmierināt visas malas, kodola un mākoņa vajadzības.
Dati ir katra uzņēmuma visvērtīgākais īpašums, tāpēc izspiedējvīrusa programmatūra, šifrēšana, datu iznīcināšana ļaundariem ir tikai bizness - nelegāls, destruktīvs, bet ienesīgs.
Uzziniet, kā Dell Technologies var palīdzēt stiprināt jūsu organizāciju pret destruktīviem kiberuzbrukumiem, izmantojot Dell PowerProtect Cyber Recovery, lai atgūtu jūsu uzņēmuma glābšanas līniju.

Aurimas Pažėra

Advisory Systems Engineer, Solutions Architect ISG Technology Consulting, Lithuania


Aurimas ir pirmspārdošanas profesionālis, kas specializējas datu centru risinājumos visā Baltijas reģionā. Viņa zināšanas slēpjas digitālās transformācijas iniciatīvu vadīšanā, koncentrējoties uz inovatīvu projektu īstenošanu, kas atbilst klienta biznesa mērķiem. Aurimas ir izcils, identificējot un iesakot vispiemērotākos risinājumus, kas pielāgoti katra klienta unikālajām vajadzībām. Kā aktīvs dalībnieks dažādās IT kopienās, tostarp tajās, kuru centrā ir mākonis, hiperkonverģēta infrastruktūra, drošība un mākslīgais intelekts, viņš izmanto zināšanas par jaunākajām tendencēm un tehnoloģijām, pirmspārdošanas spēju un apņemšanos nodrošināt klientu panākumus, lai kļūtu par uzticamu konsultantu IT nozarē.

Image Link
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.