"AI what is it and how does it help us to stay secure?" (ENG)
30. MAIJS
10:10
Termins "mākslīgais intelekts" (AI) pirmo reizi tika ieviests pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados, taču šis jēdziens cilvēci ir valdzinājis daudz ilgāk. Kopš tā laika AI nogāja garu ceļu. Mūsdienās mēs katru dienu mijiedarbojamies ar mākslīgo intelektu, bieži vien pat neapzinoties. Sākot ar sejas atpazīšanu viedtālrunī un beidzot ar personalizētiem ieteikumiem jūsu iecienītākajā straumēšanas pakalpojumā, mākslīgais intelekts klusi strādā aizkulisēs, lai padarītu mūsu dzīvi vieglāku un patīkamāku. Bet kas īsti ir AI? Mākslīgais intelekts attiecas uz tehnoloģijām, kas ļauj mašīnām simulēt viedo uzvedību. AI sistēmas var mācīties no datiem, identificēt modeļus un pieņemt lēmumus, ļaujot tām veikt uzdevumus, ko tradicionāli veic cilvēki.
Nemitīgi mainīgajā kiberdrošības pasaulē AI spēlē izšķirošu lomu mūsu drošības nodrošināšanā. Check Point izmanto AI Infinity platformā, lai stiprinātu jūsu organizācijas aizsardzību pret mūsdienu draudiem.

Zahier Madhar

Lead Security Engineer, Netherlands

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.